התקשרו אלינו: 03-7444577

לחברתנו ניסיון בניהול אלפי תיקים בהצלחה

אודותינו

חברת עורכי דין קליין ושות' – עורכי דין מובילים בתחום נזקי גוף וועדות רפואיות מאז שנת 2006.

חברת עורכי הדין קליין ושות' מתמחים בייצוג בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי, במסגרת דיונים לקביעת אחוזי נכות כללית או נכות מעבודה מהמוסד לביטוח לאומי, וכן קביעת נכויות בגין פגיעה או מחלה בוועדות רפואיות של משרד הביטחון.

עורכי הדין שלנו מובילים בתחומם בייצוג בתביעות של נזקי גוף, בין אם אלו נובעים מתאונות דרכים, מפגעים עירוניים, תאונות תלמידים, תאונות עבודה או תביעות על פי פוליסה. 

אנו מביאים עמנו ניסיון עשיר הכולל ייצוג של אלפי אנשים אשר נפגעו בגופם (ובנפשם), וסגירה מוצלחת של התיקים בסכומי פיצוי גבוהים במיוחד, אשר מהווים הקלה משמעותית על לקוחותינו ובני משפחתם.

הטיפול בחברתנו כולל בניית אסטרטגיה ייחודית לכל תיק ויישומה באופן המביא למיצוי ערכי התיק ומקסום הפיצוי.

כל עורכי הדין בחברתנו בעלי ותק של מעל 16 שנים בתחום, מנוסים בייצוג מול כל הערכאות המשפטיות, ומתמחים בליטיגציה בבית המשפט המחוזי, בבית משפט השלום ובבית הדין לעבודה, והן בערעורים וועדות ערר.

מעטפת ליווי מלאה

חברת עורכי הדין שלנו מלווה אתכם לאורך כל התהליך, בשלבים מוסדרים ומתוכננים, בהתאמה אישית מלאה. ליווי זה כולל את כל הנדרש, ובכלל זה:

  • בחינת החומר הרפואי ובדיקת סיכויי תביעתכם;
  • הגדלת סיכויי התביעה על ידי מיפוי נכון של מצבכם הרפואי;
  • הפנייה לבדיקות רלוונטיות ומומחים רפואיים על פי הצורך;
  • הגעה אישית של עורך דין לוועדה הרפואית והכנה מקיפה לוועדה;
  • פיקוח על התנהלות הוגנת של הוועדה כלפיכם;
  • בניית אסטרטגיה משפטית והצגת מלוא הטענות הרלוונטיות לעניינכם;
  • מתן מענה מידי לשאלות חשובות המתעוררות על ידי הרופאים הפוסקים בוועדה;
  • הגנה על זכויותיכם למול פקידים מוסדיים (כגון המוסד לביטוח לאומי), העשויים להעלות טענות כנגד זכויותיכם, או לנסות השתיקכם.

וכמובן – ליווי אישי שלכם ושל בני המשפחה, תוך הסברים מעמיקים ומענה לכל שאלה, לאורך כל הדרך!

הצלחות וליווי אישי בוועדות הרפואיות וייצוג משפטי בתחום נזקי הגוף

למשרדנו אלפי הצלחות בתחום נזקי הגוף, חלקן חסרות תקדים, וניסיון עשיר במיוחד בייצוג של לקוחותינו בכל סוגי הוועדות הרפואיות. 

בשונה מנציגי חברות למימוש זכויות, כל עורכי הדין בחברת עורכי הדין קליין ושות' מורשים להיכנס לתוך הוועדות הרפואיות, ומלווים את לקוחותינו בדיונים השונים בכל ועדה וועדה, מוועדות בטוח לאומי ומשרד הבריאות, דרך וועדות מס הכנסה ומשרד הביטחון, מול כל חברות הביטוח בתביעות פוליסה, וכאמור – גם מול כל ערכאה משפטית רלוונטית.

מייסדי המשרד

משרדנו נוסד על ידי עורכי הדין יעקב קליין ועורכת הדין אור קליין, שהינה דוקטורנטית למשפטים באוניברסיטת תל אביב. 

עורכי הדין קליין הם מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום נזקי הגוף ולצדם צוות מקצועי ומנוסה אשר הופך כל אבן למימוש זכויות מקסימאלי של כל לקוח ולקוח של החברה, והכל תוך ליווי אישי וצמוד, ומענה לצרכים השונים של לקוחותינו ובני משפחתם.

סיפורי הצלחה

לקוחות ממליצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

לקביעת פגישת ייעוץ