התקשרו אלינו: 03-7444577

נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

המלצות

טופלתי על ידי משרד עו"ד קליין בעניינים משפטיים שהיו לי בעשר השנים האחרונות. הייתי מאוד מרוצה מהטיפול. עורכי הדין היו זמינים לכל שאלה וטיפלו בעניינים המשפטיים החשובים שלי בצורה יעילה ומקצועית.

מרט בוגקובסקי

הגעתי למשרד קליין דרך המלצות של כמה אנשים שלא קשורים ביניהם, ומיד עם תחילת הטיפול הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. תמיד ענו על כל השאלות עוד לפני ששאלתי ואני מאוד מרוצה וממליץ בחום על המשרד.

דניאל אשר

רציתי להודות למשרד עורכי הדין קליין על טיפול מהיר ומקצועי ללא פשרות, תמיד הייתה לי התחושה שאני נמצא בידיים טובות והתיקים הסתיימו לשביעות רצוני המלאה, תודה תודה תודה!

אושרי סמדיה

ברצוני לשבח את משרד עו"ד קליין על טיפול מסור ואכפתי עם הרבה השקעה.
עו"ד קליין ליווה אותי לאורך כל הדרך עם המון ביטחון ויחס אישי כאילו ומדובר בתיק האישי שלהם. מאחל לכם המון הצלחה וממליץ לכל מי שצריך סיוע בעריכת דין.

יוסי זיטון

לפני כעשור הכרתי את משרד עו"ד קליין כשנעזרתי בהם בתביעה משפטית מורכבת. יש בעו"ד קליין שילוב נדיר של מקצועיות בלתי מתפשרת עם אכפתיות ודאגה ללקוח. התיק לא היה פשוט.
לקח כמה שנים עם ערעורים וניהול מו"מ. אני בטוח שהוא הסתיים בהצלחה במידה רבה בזכותם.

אשר רוכברגר

אני מבקשת להודות לך על הטיפול המסור, בבני משפחתי ובי.התרשמתי מאוד מהמקצועיות שלך ובמיוחד מהאנושיות וההתחשבות שלך בצרכים שלנו. בהנחייתך, הצלחנו לקבל החלטות ולמצות את ההליכים לשביעות רצוננו. שמחתי להמליץ על שירותיך בעבר ואשמח להמליץ גם בעתיד.

דלית לבינגר

הכרתי את משרד עו"ד קליין לפני עשור, כאשר הגדעתי אליהם עם תיק שהייתי בספקות שאקבל ממנו מה שמגיע לי, אבל לשמחתי נעשה מעל ומעבר בהתנהלות מקצועית ובהשגת מעבר למצופה.
שלא לדבר על זה שזכיתי גם ליחס אישי חם ואוהב ,ולזמינות מלאה לכל שאלה או בעיה. עזרתם לי והשגתם תוצאות מעולות, ממליץ בחום.

איוון לוקשוב

פגשתי עורכי דין מעולים לפני למעלה מעשר שנים – מלאכים ששמרו עליי! התיק הראשון הושלם במהירות ובמקצועיות. שנה אחר כך ביקשתי את שירותיהם שוב במשפט נוסף. ואז במשפט נוסף. אני לא יכולה לתאר את כל העבודה שנעשתה, אך מדובר בחמישה משפטים שהסתיימו לטובתי! תודה ענקית ובהצלחה עם הכל. רמת המקצועיות פשוט סופר!

מרינה לוקשוב

ברצוני לציין לטובה ולשבח את עו"ד קליין על מקצוענות לא מתפשרת בתהליך המשפט עם הרבה נחישות וקפדנות בכל תהליך משפטי, מלחמה על כל תיק עם אמונה מלאה בי כאילו המלחמה היא על תיק אישי של המשרד, והכל עם אכפתיות, נועם ואישיות נעימה. נתתם לי הרבה ביטחון שהצדק תמיד מנצח. אתם הכי מקצועיים שפגשתי מעודי ישר כוח והמשך עבודה פוריה.

נחמיה מלכי

משרד עו"ד קליין טיפלו בי ובמשפחתי בעניינים משפטיים מגוונים, שהחלו עוד לפני 15 שנים וכל עניין משפטי שיש לי ולמשפחתי אנחנו פונים אליהם. מדובר בעורכי דין מקצועיים, שמסבירים הכל בצורה מובנת ועושים את העבודה המשפטית על הצד הטוב ביותר. אני ממליץ עליהם בחום לכל מי שצריך טיפול משפטי.

אהרון פנחסוב

נעזרנו בשירותיהם של עו"ד קליין והתרשמנו ממקצוענות ברמה גבוהה וכעבור מספר שנים התברר לנו שאכן בזכותם קיבלנו החלטה מאוד נכונה שחסכה לנו הרבה כסף ועצבים. ממליצים בחום.

אירנה ורומן צינמן

שלום רב,
אשמח להודות על עזרתו של עו"ד קליין בזמנים קשים, נתת לי יד ולא ויתרת. עורך הדין הראשון שלקחנו אמר שהתיק מסובך מדי והרים ידיים. בהמלצה פנינו לעו"ד יעקב קליין ולמרות שידע מההתחלה שהסיכויים מזעריים להצלחה והתיק הוא לא רווחי כלכלי , הוא לקח את העניינים בידיים שלו והצליח לטפל בו בהצלחה רבה ולשביעות רצוננו המלאה.
אני ומשפחתי מודים מאוד על היחס, מקצועיות, אנושיות, זמינות, רצינות ואחריות ברמה גבוהה.
מעריכים מכל הלב.

נליה מרדכייב

עו"ד קובי קליין רמה 1 מעל כולם!!! מקצועי ישר מסור והגון דואג לכול עד הפרט האחרון. ממליץ עליו בחום🙏

אילן אוטמזגין

ממליץ בחום על עורך דין יעקב קליין . עו"ד קליין פרט להבנה העמוקה בחומרי התיק הוא גם מצטיין בטיפול מסור, תשומת לב מיוחדת ללקוח, מענה לכל שאלה וגמישות מחשבתית . תודה לך יעקב.

א' שרון

יש לך גם המלצה? נשמח לשמוע!

תחומי התמחות

wheal chair dude

תביעות נזקי גוף

מיטב עורכי הדין ילוו אתכם באופן אישי בכל התהליך ובוועדות רפואיות עד למימוש מלא של זכויותיכם.

doctor

ייצוג בוועדות רפואיות

ייצוג משפטי מלא בתביעות נכות ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הבטחון, מס הכנסה ועוד.

תביעות פוליסות ביטוח

מימוש מלא של תביעות פוליסת ביטוח תאונות אישיות במקרים של פציעה או חבלה, ממיטב המשפטנים בתחום.

car -

תאונות דרכים

ייצוג משפטי כולל לאחר פגיעה בתאונות דרכים, בין אם פגיעה פרטית או במסגרת העבודה.

no

תאונות עבודה

ליווי משפטי מלא במקרים של פגיעה בתאונות בעבודה אשר הובילה לאובדן כושר עבודה, נכות או נזק אחר.

תאונות תלמידים

ילדכם נפצע בבית הספר? בהסעה? בחוג? ליווי משפטי מלא במימוש זכויותיכם ושמירה על המשפחה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

לקביעת פגישת ייעוץ